Nasza Cukiernia została założona w 1999 roku przez Teresę i Mirosława Gmurczyk, którzy z miłością do pieczenia i przy użyciu jedynie naturalnych składników do dziś karmią swoich klientów produktami, których smak, wygląd i aromat kojarzy się nam wszystkim z pyszną kuchnią naszych mam i babć.

W roku 2009 w działalność cukierni włączyła się ich córka Ania, która z jeszcze większym zapałem i zaangażowaniem zajęła się rodzinnym biznesem, wprowadzając do niego nie tylko coraz szerszą gamę pyszności, ale i promując polską markę i polskie smaki na rynkach europejskich. Do Ani po dwóch latach dołączył jej brat Paweł i obecnie cukiernia Gmurczyk to firma prawdziwie rodzinna – prowadzona zgodnie przez wspierającą się rodzinę Gmurczyków.

 

Każdego dnia, nasz wykwalifikowany zespół sporządza dla Państwa ciasta i ciasteczka jedynie z wykorzystaniem wysokiej jakości naturalnych produktów. Produkcja wszystkich ciast oparta jest tylko i wyłącznie na sprawdzonych, tradycyjnych przepisach.

 

Od momentu swojego powstania do dziś  nasza  cukiernia ceniona jest przez swoich klientów przede wszystkim za przepyszny smak oferowanych produktów, które wyglądają tak samo dobrze jak smakują.

 

Nasze zaangażowanie w jakość widoczne jest w każdym z naszych pysznych, ręcznie wykonanych ciast. A nasza przyjazna obsługa sprawi, ze zechcesz jak najszybciej  do nas wrócić!

Nawet najbardziej wybredny smakosz znajdzie u nas coś dla siebie!